У середу, 12 лютого, на навчання повернулися учні СЗШ № 47. 13 лютого навчальний процес відновили в СЗШ № 29. За інформацією міського управління освіти, з понеділка, 17 лютого повернуться за парти учні ЗОШ «Берегиня». Нагадаємо, три винниківські школи 4 (СЗШ № 47), 5 (СЗШ № 29), 6 («Берегиня») лютого закрили на карантин. Призупинено освітній процес
У середу, 12 лютого, на навчання повернулися учні СЗШ № 47. 13 лютого навчальний процес відновили в СЗШ № 29.
За інформацією міського управління освіти, з понеділка, 17 лютого повернуться за парти учні ЗОШ «Берегиня».
Нагадаємо, три винниківські школи 4 (СЗШ № 47), 5 (СЗШ № 29), 6 («Берегиня») лютого закрили на карантин. Призупинено освітній процес на підставі звернень керівників шкіл про відсутність у закладі понад 20 відсотків учнів через захворювання на грип та ГРВі.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *