У Винниках на День Валентина на рушничок щастя зійшла молода пара

У Винниках сьогодні, 14 лютого, на рушничок щастя зійшли закохані Руслана та Ярослав. Символічно, що нова сім‘я виникла саме в День закоханих. Церемонія одруження відбулася на щойно відреставрованому майдані перед церквою святих Володимира та Ольги. Привітати закоханих молодят прийшло багато людей. Також новостворену сім‘ю Руслани та Ярослава Онищаків привітав міський голова Винник Володимир Квурт, його

У Винниках сьогодні, 14 лютого, на рушничок щастя зійшли закохані Руслана та Ярослав. Символічно, що нова сім‘я виникла саме в День закоханих.

Церемонія одруження відбулася на щойно відреставрованому майдані перед церквою святих Володимира та Ольги.

Привітати закоханих молодят прийшло багато людей.

Також новостворену сім‘ю Руслани та Ярослава Онищаків привітав міський голова Винник Володимир Квурт, його заступники Богдан Шустер і Павло Венгринович, секретар ради ВМР Ігор Жуковський.

Святкову церемонію одруження провела керуюча справами виконкому ВМР Любов Шуберт, їй допомагала Іванна Іванчук.

Ведучою церемонії одруження була Анастасія Пришляк.

Також дуже символічним є те, що з нагоди створення нової української сім‘ї було урочисто запалено нові ліхтарі зовнішнього освітлення у формі кульбабок, які вже стали окрасою цього мальовничого куточка Винник.

Винниківська міська рада, всі друзі й колишні співпрацівники (а пан Ярослав Онищак багато років був працівником Винниківської міської ради) сердечно вітають молоду пару й бажають міцного здоров‘я, довгої й щасливої життєвої дороги. Нехай у вашому домі завжди панують  мир, злагода, кохання, добро й радість. Нехай вашу оселю завжди звеселяє радісний дитячий сміх. Нехай вам, дорогі молодята, завжди буде разом радісно й весело, нехай збуваються всі ваші мрії й бажання!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини