Винниківчанин Ярослав Онищак виростив тюльпани до Дня святого Валентина

Винниківчанин Ярослав Онищак виростив тюльпани до Дня святого Валентина

Найкращий подарунок – квіти. Особливо, якщо вирощені з любов’ю. Як зробити, щоб тюльпани розквітли до Дня святого Валентина? Власну відповідь на це запитання вирішив знайти винниківчанин, колишній працівник Винниківської міської ради, а тепер провідний спеціаліст Львівської міської ради Ярослав Онищак. Вирощування квітів для Ярослава справа не нова. Але тюльпани висаджував на грядках. Цього разу вирішив

Найкращий подарунок – квіти. Особливо, якщо вирощені з любов’ю. Як зробити, щоб тюльпани розквітли до Дня святого Валентина? Власну відповідь на це запитання вирішив знайти винниківчанин, колишній працівник Винниківської міської ради, а тепер провідний спеціаліст Львівської міської ради Ярослав Онищак.

Вирощування квітів для Ярослава справа не нова. Але тюльпани висаджував на грядках. Цього разу вирішив виростити квіти до 14 лютого, використавши власний досвід і різні джерела інформації.

«Квітами займався тато, який родом із Кам’янця-Подільського, – розповів винниківчанин. – Цибулини тюльпанів він привозив із усього світу й висаджував на городі. Цибулини, з якими я експериментував, – з татової колекції. Їх  14 сортів. Висадив їх у листопада в 37 ящиках, наповнених землею з торфом, посипав піском. Приміщення придатного для вирощування квітів не мав, тому звернувся до знайомого. У його підвалі (площа 15 квадратних метрів) була необхідна температура – тюльпани потребують сталої температури 15-18 градусів. Сформував окремі стелажі – до 14 лютого і до 8 березня. Ті квіти, які потрібні були до Дня святого Валентина, до 10 січня тримав у холодному приміщенні, а потім переніс у підвал, через день поливав теплою водою. Голландські красуні вирішив підв’язати, хоч такою поради в інтернеті не бачив. Вирахував усе правильно – тюльпани зацвіли вчасно, щоправда, були й пустоцвіти».

Перша квітка «пішла» на експеримент – поставив у воду, щоб дізнатися, скільки часу вона може зберігатися свіжою після зрізування.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини