ФК «Жупан» здобув переконливу перемогу!

У суботу, 22 лютого, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся поєдинок Меморіалу імені Юста поміж ФК «Жупан» і ФК «Нива» (Арламівська Воля). Футболісти ФК «Жупан» готуються до нового сезону. Попередні два поєдинки цьогорічного Меморіалу Юста гравці ФК «Жупан» програли. Це був третій і останній матч у згаданому турнірі. Сьогодні винниківські футболісти мали величезну

У суботу, 22 лютого, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся поєдинок Меморіалу імені Юста поміж ФК «Жупан» і ФК «Нива» (Арламівська Воля).

Футболісти ФК «Жупан» готуються до нового сезону.

Попередні два поєдинки цьогорічного Меморіалу Юста гравці ФК «Жупан» програли.

Це був третій і останній матч у згаданому турнірі.

Сьогодні винниківські футболісти мали величезну перевагу над своїми суперниками та «диктували» їм свої умови.

Розпочалося з того, що Молоков виконав штрафний удар. І це було дуже небезпечно для суперників.

А на 18-ій хвилині Медицький, який діяв дуже активно, опинився віч-на-віч із воротарем. Його перший удар голкіпер відбив, але на добивання першим устиг Левків. І з його ударом голкіпер гостей упорався. Та Медицький холоднокровно спрямував м‘яч у ворота «Ниви», вдало зігравши на добиванні – 1:0.

Після цього потужними пострілами голкіпера «Ниви» випробовували Карачевський (двічі) і Новак. А на 31-ій хвилині з ним віч-на-віч вийшов Левків (після передачі Куція). Але всі ці «дуелі» залишилися саме за воротарем.

На 34-ій хвилині Новак влучив у стійку воріт! На 35-ій хвилині після виконаного Карачевським кутового небезпечно бив Куцій.

На 37-ій хвилині завдяки зусиллям Медицького подвоїв рахунок Карачевський – 2:0.

На 41-ій хвилині чудову нагоду вразити ворота не використав Новак.

На 47-ій хвилині Шкраба провів ще один м‘яч – 3:0.

Після цього господарі трішки «збавили обертів» і одразу ж отримали гол у свої ворота – 3:1 (61 хвилина). Через мить уже Медицький вийшов віч-на-віч із воротарем, але йому бракувало влучності.

На 68-ій хвилині Цимбала пробив повз воротаря – 4:1. На 81-ій хвилині Медицький таки забив свій другий м‘яч у цьому поєдинку – 5:1.

На 83-ій хвилині відзначився Куцій – 6:1.

А на 90-ій хвилині потужно під поперечку пробив Гутник, який до цього не використав декілька добрих нагод відзначитися, – 7:1!

З цим рахунком і завершився поєдинок. Отож, 7:1!

Склад ФК «Жупан»: Мойсин, Стефанишин, Молоков, Петрів, Шкраба, Куцій, Новак, Карачевський, Левків, Мартиняк, Медицький.

На заміну виходили: Хамуляк, Цимбала, Яковишин, Климишин, Гутник, Поломаний.