Автотроща у Чишках: винниківські рятувальники вирізали з авто батька й сина та водія буса (фоторепортаж)

«Винниківський Вісник» уже повідомляв про жахливу автотрощу у селі Чишки сьогодні, 25 лютого. Там в автоаварію потрапило одразу шість транспортних засобів. Людей від смерті врятували працівники 61-ДПРЧ, яка дислокована у Винниках. Саме виинниківські рятувальники першими прибули на місце ДТП і загасили вогонь, який виник під час зіткнень транспортних засобів. Після цього винниківські пожежники буквально вирізали

«Винниківський Вісник» уже повідомляв про жахливу автотрощу у селі Чишки сьогодні, 25 лютого.

Там в автоаварію потрапило одразу шість транспортних засобів.

Людей від смерті врятували працівники 61-ДПРЧ, яка дислокована у Винниках. Саме виинниківські рятувальники першими прибули на місце ДТП і загасили вогонь, який виник під час зіткнень транспортних засобів. Після цього винниківські пожежники буквально вирізали спеціальними пристроями батька й його маленького сина, які опинилися у сплющеному від удару салоні легковика. Їх було передано медикам. І ще винниківським рятувальникам довелося визволяти із салону мікроавтобуса його водія. Його також після удару затисло у кабіні. Цьому чоловікові медичну допомогу було надано на місці автопригоди.

Таким чином винниківські пожежники сьогодні врятували від смерті трьох людей!

Інформацію про ДТП та фотографії редакції надав керівник 61-ДПРЧ, капітан служби цивільного захисту Тарас Поліщак, який також доклав сьогодні чималих зусиль, щоб разом зі своїми колегами врятувати людей від смерті.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини