Міністр юстиції приїде до Винник, щоб розпочати акцію з утилізації алкогольних напоїв: деталі

Міністр юстиції приїде до Винник, щоб розпочати акцію з утилізації алкогольних напоїв: деталі

Міністерство юстиції України анонсувало на середу, 26 лютого, найбільшу публічну утилізацію алкогольних напоїв – майже 14 тонн, а це – понад 37 тисяч пляшок. До Винник приїде міністр юстиції України Денис Малюська, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юрій Добош. Акція відбудеться на АЗС «ОККО» (збір о 9:00-9:30). «Конфіскована партія підробленого алкоголю у склотарі, який

Міністерство юстиції України анонсувало на середу, 26 лютого, найбільшу публічну утилізацію алкогольних напоїв – майже 14 тонн, а це – понад 37 тисяч пляшок.

До Винник приїде міністр юстиції України Денис Малюська, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юрій Добош.

Акція відбудеться на АЗС «ОККО» (збір о 9:00-9:30).

«Конфіскована партія підробленого алкоголю у склотарі, який утилізовуватимуть, зберігається на складах у межах Винник, – розповів прес-секретар Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тарас Гуменюк. – Коли приїде міністр юстиції, він символічно відкоркує першу пляшку і вилиє її вміст у пластикову ємність, об’єм якої тонна. З цього моменту  розпочнеться акція, що триватиме, доки не перелиють увесь алкоголь. Коли наповнять підготовлені ємності, тоді їх відвезуть на спеціалізоване підприємство. Процес утилізації алкогольних напоїв буде продовжуватися орієнтовно тиждень».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини