У селі Чишки в масштабній аварії травмовано хлопчика

У селі Чишки в масштабній аварії травмовано хлопчика

У вівторок, 25 лютого, в селі Чишки трапилася масштабна автомобільна аварія. О 16:00 перед світлофором у селі Чишки зіткнулося аж шість транспортних засобів: автобус, фура, мікроавтобус і три легкові машини. Про це редакції «Винниківського Вісника» повідомив керівник 61-ДПРЧ міста Винники, капітан служби цивільного захисту населення Тарас Поліщак.Зі слів рятувальника, їм сьогодні довелося загасити пожежу, яка

У вівторок, 25 лютого, в селі Чишки трапилася масштабна автомобільна аварія.

О 16:00 перед світлофором у селі Чишки зіткнулося аж шість транспортних засобів: автобус, фура, мікроавтобус і три легкові машини.

Про це редакції «Винниківського Вісника» повідомив керівник 61-ДПРЧ міста Винники, капітан служби цивільного захисту населення Тарас Поліщак.Зі слів рятувальника, їм сьогодні довелося загасити пожежу, яка виникла в одному з автомобілів після зіткнення. А ще один із легковиків від удару буквально «спресувало» удвоє. Тому винниківським рятувальникам довелося вирізати з цієї машини батька й сина, які перебували в шоковому стані й потребували медичної допомоги. У хлопчика за попереднім оглядом зламано ногу (йому сім-вісім років).

Зафіксовано тілесні забої й у пасажирів автобуса Луцьк – Моршин, але всі вони відмовилися від госпіталізації. Автобус пошкоджений і рухатися далі не може.

Причини такої масштабної ДТП мають з‘ясувати правоохоронці.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини