Барвисті «Диво цвіти»: відбулося відкриття виставки педагога БДЮТу Винник Олени Зозулі

Барвисті «Диво цвіти»: відбулося відкриття виставки педагога БДЮТу Винник Олени  Зозулі

Талановита львівська художниця, керівник гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості Винник Олена Зозуля щедро ділиться своїми барвистими та життєстверджуючими роботами з архаїчною символікою та фольклорними мотивами. Мисткиня представила виставку «Диво цвіти» в Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія шептицького в середу, 4 березня. Подивитися на позитивно заряджені роботи Олени Зозулі

Талановита львівська художниця, керівник гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості Винник Олена Зозуля щедро ділиться своїми барвистими та життєстверджуючими роботами з архаїчною символікою та фольклорними мотивами. Мисткиня представила виставку «Диво цвіти» в Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія шептицького в середу, 4 березня.

Подивитися на позитивно заряджені роботи Олени Зозулі прийшло чимало людей, рідні, друзі та колеги. Відкриття збагатили весняним настроєм етнопісні у виконанні Львівського музичного цеху.

«Я пропоную відвідучам виставки ознайомитися з моїм баченням світу, – каже Олена Зозуля. – Це  малюнки на склі, кольорова графіка та живопис. Виставка триватиме до кінця березня».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини