У неділю ФК «Жупан» зіграє поєдинок у Кубку Мікльоша

У неділю ФК «Жупан» зіграє поєдинок у Кубку Мікльоша

У неділю, восьмого березня, ФК «Жупан» проведе перший поєдинок у турнірі Кубка Мікльоша. Суперником винниківського клубу буде команда з міста Кам‘янка-Бузька. Ще декілька років тому поєдинки поміж винниківськими футболістами та гравцями з Кам‘янки-Бузької перетворювалися у справжнісінькі баталії, їх відвідувало багато вболівальників. Під час одного з таких матчів колишній президент команди гостей привселюдно побив арбітра, довелося

У неділю, восьмого березня, ФК «Жупан» проведе перший поєдинок у турнірі Кубка Мікльоша.

Суперником винниківського клубу буде команда з міста Кам‘янка-Бузька.

Ще декілька років тому поєдинки поміж винниківськими футболістами та гравцями з Кам‘янки-Бузької перетворювалися у справжнісінькі баталії, їх відвідувало багато вболівальників.

Під час одного з таких матчів колишній президент команди гостей привселюдно побив арбітра, довелося його вгамовувати з допомогою поліції.

Зараз обидві команди змагаються за Кубок Мікльоша. Нагадаємо, що відомий львівський футболіст, а згодом і спортивний функціонер Карло Мікльош багато зробив задля розвитку «гри мільйонів» в Україні. Саме Карло Мікльош був начальником команди «Карпати» (Львів) у 1969 році, коли цей клуб здобув Кубок країни.

Початок поєдинку: 14:00.

Місце проведення: Винники, стадіон імені Богдана Маркевича.

Підтримаймо винниківських футболістів!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини