ФК «Жупан» із перемоги стартував у Кубку Мікльоша!

У неділю, восьмого березня, ФК «Жупан» провів свій перший поєдинок у турнірі Кубка Мікльоша. Господарі з перших хвилин захопили ініціативу й володіли нею увесь перший тайм. Уже на 7-ій хвилині після виконання кутового удару мав можливість відкрити рахунок Баран. Але винниківський футболіст не встиг «замкнути» зручну передачу. А на 22-ій хвилині з близької відстані дуже

У неділю, восьмого березня, ФК «Жупан» провів свій перший поєдинок у турнірі Кубка Мікльоша.

Господарі з перших хвилин захопили ініціативу й володіли нею увесь перший тайм.

Уже на 7-ій хвилині після виконання кутового удару мав можливість відкрити рахунок Баран. Але винниківський футболіст не встиг «замкнути» зручну передачу.

А на 22-ій хвилині з близької відстані дуже небезпечно пробив Романюк, але йому забракло влучності.

На 24-ій хвилині небезпечно пробив Куцій.

На 37-ій хвилині Шкраба увійшов у штрафний майданчик гостей і віддав передачу на Новака. Останній пробив потужно, але вище воріт.

Упродовж усього поєдинку Шкраба постійно створював загрозу для суперників своїми передачами. На 57-ій хвилині якимось дивом м‘яч не потрапив у ворота після удару Поломаного.

На 59-ій хвилині знову небезпечно пробив Куцій, який був надзвичайно активним у цій грі.

На 61-ій хвилині Куцій і Шкраба розіграли швидку комбінацію. На жаль, Шкраба пробив вище воріт.

У цей період у гості активізувалися. Вони мали три чудові нагоди вразити ворота винниківської команди. У першому випадку становище врятував голкіпер Мойсин. Ще двічі гості не потрапляли з вигідних позицій у ворота ФК «Жупан».

На 69-ій хвилині Шкраба з близької відстані влучив у стійку воріт!

А наприкінці матчу від гостей відвернулася футбольна фортуна, бо Романюк вирішив пробити з метрів 25-ти й м‘яч після його удару  дугою опинився за спиною воротаря гостей – 1:0.

Господарі не вдовольнилися мінімальним рахунком і продовжували штурмувати ворота гостей. І наприкінці матчу Куцій холоднокровно пробив повз воротаря з близької відстані – 2:0.

Більше в матчі голів не було. Отож, перемога винниківських футболістів з рахунком – 2:0.

Гравців ФК «Жупан» прийшов підтримати заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який привітав їх із перемогою.

Також команда ФК «Жупан» вітає з днем народження Тараса Куція й бажає йому міцного здоров‘я, безмежного щастя, радості, добробуту та здійснення всіх мрій і бажань.

Склад ФК «Жупан»: Мойсин, Вергун, Молоков, Стефанишин, Шкраба, Баран, Новак, Мартиняк, Романюк, Куцій, Поломаний. На заміну виходили: Петрів, Климишин, Яковишин, Павлентій. Тренер Олег Леган.