Винниківські підлітки каталися нічним Львовом на скутерах, ризикуючи життям

Винниківські підлітки каталися нічним Львовом на скутерах, ризикуючи життям

У Львові на проспекті Чорновола, 10 березня близько 21:30, працівники поліції через порушення правил дорожнього руху зупинили чотирьох скутеристів-підлітків. Про це повідомила прес-служба Патрульної поліції міста Львова. З‘ясувалося, що мандрували нічним Львовом  підлітки з Винник. Причому, троє з них були без захисних шоломів. Один із хлопчиків мав такий шолом. Натомість, його пасажир був без шолома.

У Львові на проспекті Чорновола, 10 березня близько 21:30, працівники поліції через порушення правил дорожнього руху зупинили чотирьох скутеристів-підлітків.

Про це повідомила прес-служба Патрульної поліції міста Львова.

З‘ясувалося, що мандрували нічним Львовом  підлітки з Винник. Причому, троє з них були без захисних шоломів. Один із хлопчиків мав такий шолом. Натомість, його пасажир був без шолома.

Троє дітей мають лише по 15 років, тому законом їм заборонено керувати такими транспортними засобами. Одному з затриманих – 17 років, але й у нього не виявилося відповідних документів. Окрім цього, вся четвірка порушувала правила дорожнього руху.

За цими обурливими фактами правоохоронці склали відповідні протоколи про адмінправопорушення. У трьох випадках протоколи складені на батьків неповнолітніх порушників.

На жаль, підлітки не розуміють цього, що вони піддають такими діями своє життя й здоров‘я величезному ризику. Адже вулиці Львова – не найкраще місце для нічних прогулянок серед безлічі машин, автобусів, трамваїв. До біди там  зовсім близько.

Тому батьки мають контролювати своїх дітей і знати, де вони перебувають у нічний час. У першу чергу це їхній обов‘язок, а не поліції.

Добре, що згадані мандри цього разу минулися без трагедії.

Фото Патрульної поліції міста Львова

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини