«Карантинна» ланцюгова реакція: всі купують – і мені треба

Після оголошення карантину через спалах коронавірусу у світі мешканці почали скуповувати продукти харчування, спустошуючи полиці магазинів. Представники торгівельних мереж переконують, що продуктів є достатньо, ціни ніхто не піднімає, ажіотаж вважають тимчасовим. На фото – полиці в одному із супермаркетів у Винниках, час – 16:30. Покупці зосереджені біля полиць із крупами, борошном, цукром, макаронними виробами, олією.

Після оголошення карантину через спалах коронавірусу у світі мешканці почали скуповувати продукти харчування, спустошуючи полиці магазинів.

Представники торгівельних мереж переконують, що продуктів є достатньо, ціни ніхто не піднімає, ажіотаж вважають тимчасовим.

На фото – полиці в одному із супермаркетів у Винниках, час – 16:30. Покупці зосереджені біля полиць із крупами, борошном, цукром, макаронними виробами, олією. Вони й справді порожні.  Але дефіциту нема – працівники періодично докладають те, що розкуповують. Переважно йдуть у хід дешеві товари. Інші продукти є в тій кількості, що й завжди. Треба чи ні, а покупці кладуть до кошика те, що довго зберігається. Спрацьовує ланцюгова реакція, мовляв, беру, бо мало є в магазині, а всі купують.

«Не розумію для чого створювати штучний дефіцит, – каже один із покупців. – Продукти є, а люди поводяться так, ніби не мають що їсти. Хоча невеличкий запас треба мати. Масове спустошення магазинів було, коли почалася війна на Сході. Я тоді також послухав дружину і купив мішок борошна, багато гречки. І це все зіпсувалося – завелися якісь жуки. В підвалі є бульба, морква, буряки, закрутки – не пропадемо».

Людей, які купують те, що потрібно, а не щоб запастися, таки більше.

Продавці стверджують, що, на їхню думку, така ситуацію триватиме кілька днів, а далі будемо жити в звичному режимі.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини