Мешканців Винник закликають не створювати стихійних сміттєзвалищ!

Мешканців Винник закликають не створювати стихійних сміттєзвалищ!

Стихійні сміттєзвалища й надалі залишаються великою проблемою для Винник. Багато мешканців нашого міста  викидають побутові відходи просто на вулиці або в лісосмуги. Тому прилеглі до Винник ліси нагадують сміттєзвалища. Але й серед домогосподарств також можна побачити величезні стихійні звалища побутових відходів. Декілька років тому було забруковано вулицю Грушевського. Вона стала чистою та охайною. Та навіть

Стихійні сміттєзвалища й надалі залишаються великою проблемою для Винник.

Багато мешканців нашого міста  викидають побутові відходи просто на вулиці або в лісосмуги.

Тому прилеглі до Винник ліси нагадують сміттєзвалища. Але й серед домогосподарств також можна побачити величезні стихійні звалища побутових відходів.

Декілька років тому було забруковано вулицю Грушевського. Вона стала чистою та охайною. Та навіть на цій вулиці, поруч із дбайливо доглянутими садибами, хтось створив велике сміттєзвалище. А тамтешні мешканці байдуже спостерігають за цією огидною картиною (див. фото).

Усе розростається смітник у місцевій діброві – навпроти вулиці Космонавтів (зрештою, чи не на всій території діброви можна спостерігати купи побутових відходів, багато порожніх пляшок тощо).

Несвідомі громадяни продовжують виносити сміття у ліс, що неподалік місцевого костелу.

Подеколи, люди викидають побутові відходи просто на тротуарі або під паркан сусідові.

Винниківська міська рада вкотре нагадує про сувору заборону смітити на території міста. Порушників правил благоустрою каратимуть адмінштрафами.

Пам‘ятаймо, що стихійні сміттєзвалище – одна з найбільших небезпек для навколишнього середовища, для природи.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини