Подбаймо про самотніх: ВМР просить повідомляти про людей, про яких нема кому потурбуватися

Подбаймо про самотніх: ВМР просить повідомляти про людей, про яких нема кому потурбуватися

Особисте здоров’я та безпека родини є пріоритетами для кожного в час розповсюдження вірусу. Самотні літні люди –  категорія громадян, яка є найбільш вразливою для коронавірусної інфекції. І про них подбати часто нікому. «Ми не можемо залишити напризволяще самотніх літніх людей, людей з обмеженими можливостями чи людей, родичі від яких відмовилися, не дбають про них з

Особисте здоров’я та безпека родини є пріоритетами для кожного в час розповсюдження вірусу. Самотні літні люди –  категорія громадян, яка є найбільш вразливою для коронавірусної інфекції. І про них подбати часто нікому.

«Ми не можемо залишити напризволяще самотніх літніх людей, людей з обмеженими можливостями чи людей, родичі від яких відмовилися, не дбають про них з різних причин, – розповіла керівник відділу гуманітарної політики Винниківської міської ради Зоряна Корчовська. – Зважаючи на сьогоднішню, вкрай хвилюючу ситуацію з поширенням коронавірусу, вони потребують особливої уваги. Винниківська міська рада вже виділила необхідні маски для одиноких літніх людей і передала їх через соціальних працівників, які надають цим людям соціальні послуги. Також я зателефонувала усім, хто сьогодні проживає один і поцікавилася станом їхнього здоров’я. Проте знаю, що не володію вичерпною інформацією про кількість самотніх винниківчан, бо з якихось причин вони до нас не зверталися. Сьогодні ми готові знайти можливості, у випадку виникнення потреби, забезпечити цих людей необхідними медикаментами, продуктами харчування, засобами для дезінфекції житлових приміщень. Тому звертаюсь до усіх із проханням: якщо ви знаєте про таких людей (це ваші сусіди, знайомі тощо), які захворіли, потребують сторонньої допомоги, доставки необхідних продуктів харчування, прошу звертатись за телефоном 229-54-40 (секретар Винниківської міської ради). Давайте допомагати разом».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини