У Винниках триває будівництво тунельного шляхопроводу

У Винниках триває спорудження тунельного шляхопроводу, який сполучатиме вулицю Стрілецьку та квартал воїнів АТО. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Станом на 24 березня працівники ТОВ «ТДС Буд Інвест» уже забетонували значну частину шляхопроводу під кільцевою дорогою. Як розповіли будівельники журналістам «Винниківського Вісника», загалом їм  залишилося пройти шість метрів під автотрасою. Будівельники вибирають грунт

У Винниках триває спорудження тунельного шляхопроводу, який сполучатиме вулицю Стрілецьку та квартал воїнів АТО.

Про це повідомили у Винниківській міській раді.

Станом на 24 березня працівники ТОВ «ТДС Буд Інвест» уже забетонували значну частину шляхопроводу під кільцевою дорогою.

Як розповіли будівельники журналістам «Винниківського Вісника», загалом їм  залишилося пройти шість метрів під автотрасою. Будівельники вибирають грунт на ділянці довжиною до двох метрів і монтують металеві каркаси та згодом заливають усю конструкцію бетоном. Із їхніх слів, потрібно 17 днів, щоб бетон добре застиг. І тоді будівельники знову вибирають шар грунту на ділянці до двох метрів. І всі роботи повторюються знову.

Відповідно до термінів, будівництво тунельного шляхопроводу мали завершити до 31 грудня 2019 року (так вказано у паспорті будови). Та, як бачимо, роботи там ще дуже багато.

Загальна довжина шляхопроводу – 34,72 м.

Габарит тунельного шляхопроводу – 5,0-3,0 м.

1 comment
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

1 Comment

Останні новини