“Зберігаймо спокій і карантинну дисципліну”, – Богдан Шустер

“Зберігаймо спокій і карантинну дисципліну”, – Богдан Шустер

Відсьогодні, 24 березня, у Львові та області введено надзвичайну ситуацію. Винниківська міська рада нагадує про дотримання умов карантину та особистої гігієни. «Прошу посилити заходи карантину кожного з нас! Особливо прошу молодь – будьте відповідальніші за своє здоров’я і здоров’я своїх рідних, не «кучкуйтесь» закутками! Зберігаймо спокій і карантинну дисципліну! Дотримуймось дистанцій в спілкуванні, одягаймо маски»,

Відсьогодні, 24 березня, у Львові та області введено надзвичайну ситуацію. Винниківська міська рада нагадує про дотримання умов карантину та особистої гігієни.

«Прошу посилити заходи карантину кожного з нас! Особливо прошу молодь – будьте відповідальніші за своє здоров’я і здоров’я своїх рідних, не «кучкуйтесь» закутками! Зберігаймо спокій і карантинну дисципліну! Дотримуймось дистанцій в спілкуванні, одягаймо маски», – написав на своїй сторінці заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Варто не втрачати здорового глузду, не панікувати та не розпускати чуток. Мийте руки частіше, займайтесь саморозвитком та любіть ближніх.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини