Випадки шахрайства: за маски заплатила, але не отримала

Випадки шахрайства: за маски заплатила, але не отримала

Підвищений попит на захисні маски та антисептики привів багатьох людей на їх пошуки в Інтернет. «Я побачила оголошення в групі про продаж масок по 10 гривень, – розповіла Олена. – Вирішила замовити тридцять. Оскільки вони одноразові, то їх потрібно часто змінювати, а я користуюся громадським транспортом, бо їжджу на роботу. Передоплата мала бути стовідсотків. Перерахувала

Підвищений попит на захисні маски та антисептики привів багатьох людей на їх пошуки в Інтернет.

«Я побачила оголошення в групі про продаж масок по 10 гривень, – розповіла Олена. – Вирішила замовити тридцять. Оскільки вони одноразові, то їх потрібно часто змінювати, а я користуюся громадським транспортом, бо їжджу на роботу. Передоплата мала бути стовідсотків. Перерахувала триста гривень, але масок я так і не отримала. Оголошення щезло».

Таких випадків чимало. Кіберполіція попереджає про шахрайство при купівлі-продажу товарів індивідуального захисту.

«Кіберполіція фіксує збільшення заяв громадян, які надходять через форму зворотного зв’язку, щодо шахрайських дій під час спроби купівлі товарів індивідуального захисту. Громадяни знаходять оголошення з приводу продажу масок та антисептичних засобів на сайтах оголошень та в соціальних мережах. Зазвичай продавці цих товарів вимагають передплату. Після отримання грошей вони видаляють свої оголошення та зникають. Таким чином українці лишаються без грошей і товару», – йдеться в повідомленні Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Кіберполіція звертається до громадян: не дозволяйте шахраям «наживатися» під час карантину. Купуйте товар на перевірених ресурсах, без передоплати.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини