У разі виявлення вибухонебезпечних предметів – телефонуйте за номерами 101 і 102

Із настанням весни багато людей розпочинають поратися у садах, на городах тощо. Під час виконання таких робіт люди неодноразово виявляли вибухонебезпечні предмети: набої, бомби або металеві предмети, які зовні подібні на боєприпаси. У разі виявлення вибухонебезпечних предметів потрібно зберігати спокій та за можливості обгородити місце знахідки (можна використати для цього дошки, жердини, мотузки, шматки матерії

Із настанням весни багато людей розпочинають поратися у садах, на городах тощо. Під час виконання таких робіт люди неодноразово виявляли вибухонебезпечні предмети: набої, бомби або металеві предмети, які зовні подібні на боєприпаси.

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів потрібно зберігати спокій та за можливості обгородити місце знахідки (можна використати для цього дошки, жердини, мотузки, шматки матерії тощо).

Треба негайно повідомити про небезпечну знахідку чергові служби, зателефонувавши за номерами: 101 і 102.

У жодному разі не торкайтеся цієї знахідки, очікуйте на безпечній   відстані працівників МНС і МВС, не допускайте до місця знахідки інших людей.

Поблизу місця знахідки не можна палити цигарки та розводити багаття.

Будьте завжди уважними й обережними!

Адже на території Винник і у прилеглих до нашого міста лісах постійно виявляють застарілі набої (усі фото зроблені на території нашого міста у різний період!).

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Винниківська міська рада

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини