Вихованці Школи мистецтв – дипломанти регіонального конкурсу піаністів

29 березня Школа мистецтв Винник отримала поштою  дипломи за перемоги вихованців на  III Відкритому регіональному конкурсі юних піаністів. «Прослуховування учасників молодшої категорії відбувалися в Дрогобицькому музичному коледжі імені Василя Барвінського 13 березня, – розповіла заступник директора ЛДШМ № 9 Віра Романюк. – А прослуховування учасників середньої категорії, які мали бути проведені 14 березня, відмінили у

29 березня Школа мистецтв Винник отримала поштою  дипломи за перемоги вихованців на  III Відкритому регіональному конкурсі юних піаністів.

«Прослуховування учасників молодшої категорії відбувалися в Дрогобицькому музичному коледжі імені Василя Барвінського 13 березня, – розповіла заступник директора ЛДШМ № 9 Віра Романюк. – А прослуховування учасників середньої категорії, які мали бути проведені 14 березня, відмінили у зв’язку з карантином. Тому надалі організатори працювали дистанційно, а журі оцінювали учасників за допомогою надісланих відеозаписів».

У молодшій віковій категорії диплом ІІ ступеня отримав Даміян Стрипко (викладач Марія Іванечко), диплом ІІІ ступеня – Дарина Ключковська (викладач Марія Явровська), диплом за краще виконання твору Василя Барвінського – Анна-Марія Романюк (викладач Марія Явровська).

У середній віковій категорії відзначилися Максим Зарицький (диплом ІІ ступеня, викладач Віра Романюк) та Ірина Заріцька (диплом ІІІ ступеня, викладач Марія Явровська).

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини