Підлітків, яких понад два тижні шукали, знайдено мертвими!

«Винниківський Вісник» двічі подавав інформацію про зниклих безвісти дітей із Золочева. Ми писали, що Золочівським відділом поліції ГУНП у Львівській області оголошено у розшук двох підлітків – мешканців міста Золочів, які пішли з дому ще 16 березня. Правоохоронці дуже просили допомогти встановити місце перебування Анастасії Юріївни Гетьман, 2004 року народження та Юрія Ігоровича Дацківа, 2002

«Винниківський Вісник» двічі подавав інформацію про зниклих безвісти дітей із Золочева.

Ми писали, що Золочівським відділом поліції ГУНП у Львівській області оголошено у розшук двох підлітків – мешканців міста Золочів, які пішли з дому ще 16 березня.

Правоохоронці дуже просили допомогти встановити місце перебування Анастасії Юріївни Гетьман, 2004 року народження та Юрія Ігоровича Дацківа, 2002 року народження.

І ось крапку в цій жахливій історії поставлено: діти знайдені в одній могилі – замордованими. Підлітки загинули страшною смертю. Нелюди-наркоторгівці (так стверджує поліція, за твердженням правоохоронців, убивць було двоє й вони є мешканцями Золочіва), убили підлітків битою. Після цього мертвих дітей облили бензином і спалили. А потім закопали яму з їхніми тілами.

До вбивства нелюди підготувалися: викопали яму у лісі біля села Підгірці, запаслися битою й бензином. А далі заманили наївних підлітків у ліс і холоднокровно їх закатували.

Є інформація, що вбита дівчинка була онкохворою. Мама одна виховувала трьох донечок. І от в однієї дитини виявилася така страшна доля.

Правоохоронці вже затримали убивць. У них виявлено знаряддя вбивства, наркотики, пістолет. Зараз поліція з‘ясовує всі обставини цього страхітливого злочину.

До цього варто додати лише одне: бережіть своїх дітей. Не залишайте їх без нагляду. Бо діти – найголовніше в житті кожної людини. І багато різних нелюдів буквально полюють на наших дітей, щоб використати їх. Бережімо дітей!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини