Не заходити без масок: які краще носити

Не заходити без масок: які краще носити

Міністерство охорони здоров’я наполягає, щоб люди не заходили в громадські місця (крамниці, аптеки тощо) без масок, оскільки на нинішньому етапі всіх розглядають як потенційно інфікованих. В умовах пандемії коронавірусу потрібно носити захисні маски, а не респіратори. Тільки вони можуть не дати поширюватися збуднику хвороби на 1,5 м. Про це заявив на брифінгу заступник міністра охорони

Міністерство охорони здоров’я наполягає, щоб люди не заходили в громадські місця (крамниці, аптеки тощо) без масок, оскільки на нинішньому етапі всіх розглядають як потенційно інфікованих. В умовах пандемії коронавірусу потрібно носити захисні маски, а не респіратори. Тільки вони можуть не дати поширюватися збуднику хвороби на 1,5 м.

Про це заявив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко,  пише «Громадське».

«Ми розуміємо, що маска не захищає людину. Але коли є маска, то виділення біологічного матеріалу, яке може містити збудник, зменшується, і не досягає півтора метра, а може виділятись не більше ніж на 10-15 сантиметрів», — зазначив Ляшко.

«Тому у разі недотримання соціальної ізоляції, маска на обличчі людини, яка ще можливо без симптомів, але може бути інфікованою, знижує ризики зараження інших. Тому ми закликаємо всіх носити маски», – пояснив головний санітарний лікар.

Він додав, що респіратори з клапанами видиху, на відміну від масок, можуть захищати лише тих, хто такі респіратори носить, а не людей довкола. Клапан видиху дозволяє виділятись великій кількості повітряного потоку, який може містити збудник інфекційної хвороби.

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини