У четвер, другого квітня, на вулиці Галицькій у Винниках трапилася дорожньо-транспортна пригода. Перед світлофором на виїзді з вул.Сухомлинського на вул.Галицьку водій на «Мерседесі» вдарив «Жигуля». Обидві машини пошкоджені й потребують ремонту. На щастя, з людей ніхто не потерпів. На місці ДТП працюють правоохоронці. Також представники правоохоронних органів нагадують водіям про необхідність суворо дотримуватися правил дорожнього
У четвер, другого квітня, на вулиці Галицькій у Винниках трапилася дорожньо-транспортна пригода.
Перед світлофором на виїзді з вул.Сухомлинського на вул.Галицьку водій на «Мерседесі» вдарив «Жигуля».
Обидві машини пошкоджені й потребують ремонту.
На щастя, з людей ніхто не потерпів.
На місці ДТП працюють правоохоронці.
Також представники правоохоронних органів нагадують водіям про необхідність суворо дотримуватися правил дорожнього руху.
ДТП трапилася о 10:20.









Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *