У Винниках 18 людей перебувають у самоізоляції

У Винниках 18 людей перебувають у самоізоляції

У Винниках 18 мешканців зараз перебувають на самоізоляції. Про це у п‘ятницю, третього квітня, під час сесії повідомила депутат Винниківської міської ради та завідувач місцевого поліклінічного відділення Надія Жигало. «Згадані особи повернулися в Україну з інших країн і зараз перебувають у самоізоляції на карантині, – мовить Надія Жигало. – Я особисто з ними спілкуюся з

У Винниках 18 мешканців зараз перебувають на самоізоляції.

Про це у п‘ятницю, третього квітня, під час сесії повідомила депутат Винниківської міської ради та завідувач місцевого поліклінічного відділення Надія Жигало.

«Згадані особи повернулися в Україну з інших країн і зараз перебувають у самоізоляції на карантині, – мовить Надія Жигало. – Я особисто з ними спілкуюся з допомогою телефону. Для прикладу, в одній із квартир на вулиці Кільцевій  живе подружжя, вони також були в іншій країні. Зараз ці люди з помешкання не виходять. Продукти цим громадянам закуповує їхня сусідка, залишаючи сумку біля дверей їхньої квартири. Задля уникнення розповсюдження епідемії люди, які повернулися з інших країн, мають бути дуже відповідальними й дисциплінованими. Тут від нас, медиків, менше залежить, бо проконтролювати таких людей нам набагато важче. Громадяни повинні розуміти свою відповідальність не лише за своє життя й здоров‘я, але за життя й здоров‘я своїх сусідів, близьких людей. Також громадян, які потребують самоізоляції, повинні контролювати правоохоронні органи. На щастя, зараз у Винниках  нема хворих на коронавірус».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини