Карантин коханню не завада

Карантин коханню не завада

Під час карантину багато закладів зупинило свою діяльність. Та життя продовжується й люди не відмовляються від своїх задумів і планів. Журналісти «Винниківського Вісника» вирішили  дізнатися у Винниківській міській раді про кількість одружень з 12 березня цього року (з початку карантину) у нашому місті. З‘ясувалося, що з цим у Винниках усе добре. Попри карантинні заходи, кохання

Під час карантину багато закладів зупинило свою діяльність. Та життя продовжується й люди не відмовляються від своїх задумів і планів.

Журналісти «Винниківського Вісника» вирішили  дізнатися у Винниківській міській раді про кількість одружень з 12 березня цього року (з початку карантину) у нашому місті.

З‘ясувалося, що з цим у Винниках усе добре. Попри карантинні заходи, кохання ще ніхто не відміняв. І молодь продовжує створювати нові сім‘ї.

Як повідомила «Винниківському Віснику» керуюча справами виконкому ВМР Любов Шуберт, за згаданий період у Винниках було зареєстровано три одруження.

А ще чотири заяви на узаконення своїх стосунків, зі слів Любові Шуберт, подали молоді винниківчани (на травень).

«Зауважу, що під час процедури одруження було дотримано всіх вимог щодо карантину, – мовить керуюча справами виконкому ВМР Любов Шуберт. – Молодята перебували у масках, як і працівники міськради, приміщення було продезінфіковано тощо».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини