Легенда українського футболу – Ростислав Поточняк із Винник – потребує коштів на лікування

Легенда українського футболу – Ростислав Поточняк із Винник – потребує коштів на лікування

У складній життєвій ситуація опинився один із найвідоміших футболістів України – вихованець винниківського футболу Ростислав Поточняк. 72-річний Ростислав Поточняк зараз перебуває у лікарні: йому мають зробити складну операцію із заміни кульшового суглоба. На операцію та довгий період реабілітації потрібні кошти, яких у колишнього капітана львівських «Карпат» і харківського «Металіста» немає. Просимо всіх небайдужих до чужого

У складній життєвій ситуація опинився один із найвідоміших футболістів України – вихованець винниківського футболу Ростислав Поточняк.

72-річний Ростислав Поточняк зараз перебуває у лікарні: йому мають зробити складну операцію із заміни кульшового суглоба.

На операцію та довгий період реабілітації потрібні кошти, яких у колишнього капітана львівських «Карпат» і харківського «Металіста» немає.

Просимо всіх небайдужих до чужого горя людей допомогти п. Ростиславу Поточняку коштами.

Гроші можна переказувати на рахунок Приватбанку 5168757349996878 (Поточняк Ростислав Мирославович).

Нагадаємо, що Ростислав Поточняк народився у Винниках у 1948 році й є одним із найкращих захисників українського футболу.

Першим тренером Ростислава Поточняка був не менш легендарний дитячий тренер Богдан Маркевич.

У 19-річному віці Ростислав Поточняк здобув із «Карпатами» у 1969 році Кубок колишнього СРСР. Тоді юний винниківчанин був чи не наймолодшим гравцем львівської команди у фінальному поєдинку.

За львівські «Карпати» Ростислав Поточняк виступав упродовж 1966 – 1977 років і зіграв 338 поєдинків, забивши у них 6 голів.

У 1983 році саме Ростислав Поточняк вивів у якості капітана команди на фінал Кубка вже харківський «Металіст» проти донецького «Шахтаря».

Виступав Ростислав Поточняк і в складі молодіжної та олімпійської збірних колишнього СРСР.

Колись ця людина приносила радість мільйонам прихильників футболу, прославляла Винники і Україну, український спорт загалом і футбол зокрема.

Зараз Ростислав Поточняк – пенсіонер. Минулі фізичні навантаження та важкі футбольні травми даються взнаки. А грошей у пенсіонера на важку й дорогу операцію, звичайно, немає.

Тому просимо допомогти цій людині.

А ще нагадаємо, що в «Карпати» Ростислав Поточняк прийшов із іншими вихованцями винниківського футболу. Зокрема, в один період із виступами в «Карпатах» Поточняка з ним на поле виходили Роман Весна (нині покійний), Мирон Маркевич, Роман Покора, Степан Крупей, легендарні брати-воротарі Олександр і Олексій Швойницькі (ось скільки відомих футболістів для наших «Карпат» підготували у Винниках!).

Згодом Ростислав Поточняк і сам тренував львівські «Карпати».

Також нагадаємо, що парохом Винник у сталінські роки був рідний брат батька Ростислава Поточняка – отець Антін Поточняк, якого московські окупанти довгі роки мордували у сибірських комуністичних концтаборах. А вбили його вже у 70-річному віці у львівській в‘язниці (ця трагічна розв‘язка життя нескореного окупантами з Москви священника трапилася у 1984 році).

Інформацію про те, що Ростислав Поточняк перебуває в лікарні й потребує коштів на складну операцію, подав працівник прес-служби ФК «Карпати» Юрій Назаркевич.

Не залишаймося байдужими до чужого горя!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини