«Великодні барви» талантів БДЮТу: у Винниках відбувся ХХ фестиваль дитячої творчості

«Великодні барви» талантів БДЮТу:  у Винниках відбувся ХХ фестиваль дитячої творчості

Керівництво Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники, талановиті педагоги, обдаровані та працьовиті вихованці представили фестиваль дитячої творчості «Великодні барви», який  щороку організовують для винниківчан і гостей міста в період святкування Великодня. Цього року фестиваль ювілейний – він відбувся удвадцяте, але онлайн. І не завадили дитячій творчості умови карантину, в яких ми зараз живемо. На

Керівництво Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники, талановиті педагоги, обдаровані та працьовиті вихованці представили фестиваль дитячої творчості «Великодні барви», який  щороку організовують для винниківчан і гостей міста в період святкування Великодня.

Цього року фестиваль ювілейний – він відбувся удвадцяте, але онлайн. І не завадили дитячій творчості умови карантину, в яких ми зараз живемо.

На виставці представлені роботи в трьох напрямах – багаті барвами і позитивом малюнки про світ навколо, розмаїті вироби з бісеру та авторський одяг, створений власноруч.

Продемонстрували свою творчість вихованці гуртків образотворчого мистецтва  для дошкільнят «Веселі долоньки» (керівник Оксана Куш), «Дитячий вернісаж» (керівник Олена Зозуля), декоративно-ужиткового мистецтва «Перевесло» (керівник Оксана Куш). Уперше у фестивалі-виставці взяли участь вихованці гуртка модельєрів, крою та шиття одягу «Зорепад» (керівник Олександра Суббота).

«Ми тішимося нашими талановитими педагогами та їх вихованцями, – каже директор Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники Ольга Соколик. – Бажаємо їм і всім людям творчих сердець, тепла в душі. Дякуємо учасникам фестивалю за кропітку працю, старанність і бажання творити. На наших вихованців чекають пам’ятні дипломи та сувеніри, які вони обов’язково отримають по закінченню карантину».
У БДЮТі також планують випустити буклет «Великодні барви», в якому будуть зібрані всі роботи гуртківців, що представлені на фестивалі.

На фото Олени Зозулі писанки з бісеру Лізи та Регіни Кошелик – вихованців гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Перевесло».

Більше фото ТУТ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини