У Винниках поліція успішно провела спецоперацію з нейтралізації псевдомінера

У вівторок, 12 травня, у Винниках невідома особа погрожувала підірвати гранату у приміщенні готельно-розважального комплексу «Святослав», що на вулиці Івана Франка. Тривожна інформація про це надійшла о 19:15. На місце надзвичайної пригоди негайно прибули представники всіх служб. Правоохоронці розпочали перемовини з особою, яка погрожувала гранатою. Ці перемовини тривали майже чотири години. Відзначимо, що правоохоронці діяли

У вівторок, 12 травня, у Винниках невідома особа погрожувала підірвати гранату у приміщенні готельно-розважального комплексу «Святослав», що на вулиці Івана Франка.

Тривожна інформація про це надійшла о 19:15.

На місце надзвичайної пригоди негайно прибули представники всіх служб.

Правоохоронці розпочали перемовини з особою, яка погрожувала гранатою.

Ці перемовини тривали майже чотири години.

Відзначимо, що правоохоронці діяли дуже професійно та обережно. Вони намагалися зберегти життя й здоров‘я своїх колег, а також і, як згодом з‘ясувалося, псевдомінера.

Правоохоронцям також пощастило встановити особу цього чоловіка (не без допомоги журналістів «Винниківського Вісника», бо з‘ясувалося, що поміж 11 та 12 годинами сьогодні цей чоловік відвідав редакцію місцевої газети й повідомив її працівникам своє прізвище та показав посвідчення особи!). Отож, коли  особу було встановлено, то на місце надзвичайної пригоди було викликано його маму. Та до її слів, на жаль, він не прислухався й спецпризначенці були змушені його захоплювати. І це їм пощастило зробити безкровно. Під час перемовин зі зловмисником вони наполегливо шукали шляхи до підходу. А він заховався поміж верхнім поверхом і дахом комплексу й вигукував зі своєї схованки різні погрози.

Та все спецпризначенці вилучили зручну мить і схопили його та витягли зі схованки. Тоді й з‘ясувалося, що гранати в цього 27-річного чоловіка нема (він є мешканцем Львова). О 22:41 його вивели в кайданках із комплексу та посадили в службову машину, він ще щось при цьому нерозбірливо вигукував.

Також з‘ясувалося, що вчора він святкував свій день народження.

А ще в ранковій розмові з журналістами «Винниківського Вісника» він мимохіть вимовив, що його незабаром шукатимуть і знайдуть поліцейські.

Та як би там не було, але на превелике щастя ця історія завершилася без пострілів, вибухів і крові.

А от для самого псевдомінера, мабуть, вона ще далека до завершення. Адже за скоєне йому тепер доведеться відповідати перед законом.

3 comments
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

3 Comments

Останні новини