У справі жорстокого вбивства золочівських дітей з‘явився ще один фігурант

У справі жорстокого вбивства золочівських дітей з‘явився ще один фігурант

«Винниківський Вісник»  свого часу двічі подавав інформацію про зниклих безвісти дітей із Золочева. Було повідомлено, що Золочівським відділом поліції ГУНП у Львівській області оголошено у розшук двох підлітків – мешканців міста Золочів, які пішли з дому ще 16 березня. Правоохоронці дуже просили допомогти встановити місце перебування Анастасії Юріївни Гетьман, 2004 року народження та Юрія Ігоровича

«Винниківський Вісник»  свого часу двічі подавав інформацію про зниклих безвісти дітей із Золочева.

Було повідомлено, що Золочівським відділом поліції ГУНП у Львівській області оголошено у розшук двох підлітків – мешканців міста Золочів, які пішли з дому ще 16 березня.

Правоохоронці дуже просили допомогти встановити місце перебування Анастасії Юріївни Гетьман, 2004 року народження та Юрія Ігоровича Дацківа, 2002 року народження.

Невдовзі  крапку в цій жахливій історії було поставлено: дітей знайшли в спільній  могилі – їх жорстоко замордували.  Нелюди-наркоторгівці (так стверджує поліція) убили підлітків битою. Після цього мертвих дітей облили бензином і спалили. А потім закопали в яму  їхні останки.

До вбивства нелюди підготувалися: викопали яму у лісі біля села Підгірці, запаслися битою й бензином. А далі заманили наївних підлітків у ліс і холоднокровно їх закатували.

Є інформація, що вбита дівчинка була онкохворою. Мама одна виховувала трьох донечок. І от в однієї з них виявилася така страшна доля.

Правоохоронці вже затримали двох молодих убивць. У них виявлено знаряддя вбивства, наркотики, пістолет. Та в ході слідства було встановлено причетність до цього злочину ще однієї особи.

Як повідомили правоохоронці, вбивав дітей 17-річний мешканець Львова. Він сам ще майже дитина, а взяв на себе у цій страшній справі роль ката.

Також відомо, що перед своїм зникненням діти залишили записки з повідомленням, що їм загрожує смерть. Мабуть, їм було повідомлено, де на них чекатимуть наркоторгівці, бо вони написали, що в разі  зникнення потрібно шукати саме в лісі – неподалік  села Підгірці.

Ця страшна історія свідчить і про те, що не можна залишати дітей напризволяще. Бо різні злочинці, шахраї, збоченці можуть заманити недосвідчених підлітків і завдати їм непоправної шкоди.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини