Завдяки Програмі співфінансування замінюють систему водовідведення та водопостачання

«Капітальний ремонт водопостачання та водовідведення в житловому будинку на вул. Кільцева, 4» – один із проектів, що втілюється в життя за Програмою співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків. Про це розповіли в Винниківській міській раді. Зношеність каналізаційних труб, труб холодної води, постійна сирість і підтоплення підвалу ґрунтовими водами,  – ось неповний перелік проблем, які

«Капітальний ремонт водопостачання та водовідведення в житловому будинку на вул. Кільцева, 4» – один із проектів, що втілюється в життя за Програмою співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків. Про це розповіли в Винниківській міській раді.

Зношеність каналізаційних труб, труб холодної води, постійна сирість і підтоплення підвалу ґрунтовими водами,  – ось неповний перелік проблем, які мають мешканці будинку на вул. Кільцева, 4.

Наразі здійснюється капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення.

«Старі каналізаційні труби демонтовано й замінено на нові по усьому периметру будинку, – каже голова ОСББ «Жупан» Юлія Янчишин. – Робітники виконують демонтажні роботи і  готують усе необхідне до заміни труб холодної води. Ще потребуємо заміни труб опалення. Підходять ґрунтові води, тому необхідно робити дренажну систему, бо будинок руйнується через підтоплення».

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини