Горе-мінера, який погрожував підірвати ресторан у Винниках, триматимуть під вартою два місяці

Горе-мінера, який погрожував підірвати ресторан у Винниках, триматимуть під вартою два місяці

27-річному мешканцю Львова, який 12 травня погрожував підірвати ресторан у Винниках, суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою впродовж двох місяців. Нагадаємо, що 12 травня впродовж майже чотирьох годин згаданий громадянин тримав у напрузі поліцію та всі надзвичайні служби Львова, погрожуючи підірвати ресторан «Святослав» у Винниках. Зловмисник виявився дезертиром. На перемовини з поліцією він

27-річному мешканцю Львова, який 12 травня погрожував підірвати ресторан у Винниках, суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою впродовж двох місяців.

Нагадаємо, що 12 травня впродовж майже чотирьох годин згаданий громадянин тримав у напрузі поліцію та всі надзвичайні служби Львова, погрожуючи підірвати ресторан «Святослав» у Винниках.

Зловмисник виявився дезертиром. На перемовини з поліцією він не йшов. Та коли його все ж затримали, то вибухонебезпечних предметів у нього не виявлено.

За згаданим фактом відкрито кримінальну справу за статтею 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об‘єктів власності).

У цій справі слідство проводить ДБР.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини