Кишенькові злодії продовжують обкрадати пасажирів маршруток

Кишенькові злодії продовжують обкрадати пасажирів маршруток

Не дивлячись на карантин і те, що поменшало маршруток і пасажирів, кишенькові злодії й надалі обкрадають людей у громадському транспорті. Про це журналістам «Винниківського Вісника» розповів місцевий мешканець, який має житло неподалік кінцевої зупинки маршруток №29. «Нещодавно при мені водій однієї з маршруток виніс із салону автобуса дві жіночі сумочки, – мовить пан Микола С.

Не дивлячись на карантин і те, що поменшало маршруток і пасажирів, кишенькові злодії й надалі обкрадають людей у громадському транспорті.

Про це журналістам «Винниківського Вісника» розповів місцевий мешканець, який має житло неподалік кінцевої зупинки маршруток №29.

«Нещодавно при мені водій однієї з маршруток виніс із салону автобуса дві жіночі сумочки, – мовить пан Микола С. – У кожній із сумочок були порожні гаманці. Водій пояснив, що знайшов викрадені речі в салону маршрутки. Очевидно, кишенькові злодії примудрилися непомітно викрасти в жінок-пасажирок їхні сумочки та швиденько спустошити гаманці й утекли. Можливо, сумочки було викрадено, коли жінки на зупинці покидали маршрутку, бо ремінці сумочок було обрізано. Водій просто поклав викрадені речі на узбіччі дороги й поїхав».

Тому людям треба бути обережними, бо злодії завжди напоготові й чекають, щоб поживитися чужим майном, чужою працею. І карантин їм у цьому не завада!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини