У Виннниках мама жорстоко познущалася над донькою

У Виннниках мама жорстоко познущалася над донькою

У четвер, 21 травня, у правоохоронні органи звернулася 17-річна мешканка Винник із заявою про жорстоке побиття. Наприкінці робочого дня дівчинка прийшла до правоохоронців разом із подругою та попросила захисту від своєї матері. На обличчі дівчинки багато синців, є гематоми також на лівій руці. Дитина дуже перелякана. Її подруга розповіла правоохоронцям, що минулої ночі 17-річна Сніжана

У четвер, 21 травня, у правоохоронні органи звернулася 17-річна мешканка Винник із заявою про жорстоке побиття.

Наприкінці робочого дня дівчинка прийшла до правоохоронців разом із подругою та попросила захисту від своєї матері.

На обличчі дівчинки багато синців, є гематоми також на лівій руці.

Дитина дуже перелякана. Її подруга розповіла правоохоронцям, що минулої ночі 17-річна Сніжана їй зателефонувала й попросила прихистку.

А сьогодні обидві дівчатка наважилися прийти й попросити захисту у правоохоронців. Для надання допомоги потерпілій від домашнього насильства дитині негайно прибули працівники Винниківської міської ради, правоохоронці-психологи, родичка побитої дівчинки.

Зараз правоохоронці та представники Винниківської міської ради перебувають у будинку, де мешкає потерпіла разом із мамою.

Відомо, що сім‘я є неповною та проблемною.

Потерпіла дівчинка є ученицею одного з львівських коледжів. І правоохоронці, і працівники соціальних служб неодноразово спілкувалися з мамою дівчинки, бо подібних конфліктів і непорозумінь у цій сім‘ї було вже багато. Але дитина й надалі потребує допомоги. З її слів, вона зараз дуже боїться повертатися додому через учорашнє побиття.

Вирішується питання про відкриття за цим фактом кримінальної справи.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини