У Винниках вшанували пам’ять Героїв України

У Винниках вшанували пам’ять Героїв України

У суботу, 23 травня, у Винниках вшанували Героїв України. Представники влади поклали патріотичні жовто-сині квіткові композиції до могили Січових стрільців, пам’ятника Незалежності, пам’ятника воїнам Української Галицької Армії. «Вшанування пам’яті Героїв України важливе для кожного покоління, – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер. –  Шана та уклін за подвиги Вам, Герої! Також закликаємо мешканців міста

У суботу, 23 травня, у Винниках вшанували Героїв України. Представники влади поклали патріотичні жовто-сині квіткові композиції до могили Січових стрільців, пам’ятника Незалежності, пам’ятника воїнам Української Галицької Армії.

«Вшанування пам’яті Героїв України важливе для кожного покоління, – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер. –  Шана та уклін за подвиги Вам, Герої! Також закликаємо мешканців міста о 21:00 запалити свічку пам’яті. Така дія важлива не лише для пам’яті про героїв. Вона єднає і робить нас сильнішими, творить націю».

Нагадаємо, щороку в Україні 23 травня відзначають День Героїв. Це свято встановлено на честь українських вояків – борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків, повстанців, українських січових стрільців, вояків армії УНР, УПА та діячів ОУН.

Починаючи з 2014 року, до списку Героїв внесли імена учасників Революції гідності, захисників України, які ось вже шостий рік поспіль захищають Україну від російського агресора.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини