Дорогу з Винник до Львова закривають: 27 травня планують розпочати ремонт вул. Личаківської

Дорогу з Винник до Львова закривають: 27 травня планують розпочати ремонт вул. Личаківської

27 травня планують розпочати капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Букової до межі міста). Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор». На час ремонту відбудуться зміни у русі маршруту № 40. Про це повідомляє ЛМР. 27 травня планують розпочати капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Букової до межі міста). Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор».

27 травня планують розпочати капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Букової до межі міста). Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор». На час ремонту відбудуться зміни у русі маршруту № 40. Про це повідомляє ЛМР.

27 травня планують розпочати капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Букової до межі міста). Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор».

Роботи на вул. Личаківській буде виконувати ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Загальна вартість виконання робіт — 160,3 млн грн.

На час ремонтних робіт громадський і приватний транспорт змушений буде об’їжджати цей відрізок дороги. На час ремонту відбудуться зміни у русі маршруту № 40.

Автобуси маршруту курсуватимуть за такою схемою: м. Винники (вул. Кільцева) — вул. Ак. Сахарова — вул. Івасюка — с. Лисиничі — вул. Тракт Глинянський — вул. Личаківська і далі за маршрутом.  Маршрутки вже їздили через Лисиничі з першого травня, але потім повернулися до звичного маршруту.

На ділянці від Букової до межі Львова передбачаються розчистка площі від кущів та дрібнолісся, капітальний ремонт дорожнього одягу, будівництво господарсько-побутового каналізаційного колектора, реконструкцію дощового каналізаційного колектора, прокладання електролінії зовнішнього освітлення, пониження всіх існуючих кабельних ліній на 1 м. від поверхні, заміна ділянок газопроводу, ремонт кабелів зв’язку, перевлаштування існуючих тротуарів в межах забудови та влаштування нових тротуарів за межами забудови, влаштування велосипедних смуг, влаштування нових зупинок громадського транспорту та доведення до нормативних параметрів існуючих. Для безперешкодного і зручного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями, проектом передбачено пониження бортового каменю, позначення наближення до пішохідного переходу та посадкових майданчиків плиткою з тактильним покриттям.

 

 

2 comments
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

2 Comments

 • ЯСІНОВСЬКИЙ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
  27.05.2020, 18:36

  Це не ремонт дороги, це знущаня над людьми які проживають у тім раьоні, транспорт вже неходить а дорога вже перекрита правда тільки для маршруток. А все решта ганяє і ще напевнне до понеділка так буде. Це таке незважлеве ставленя до своїх громадян може бути тільки в держава Україна. Якою правлять не Українці. А люди які проживають в даному раьоні ні пішком ходити, бо машини ганяють як самошедші, ні транспортом не обеспечили, я розумію одне що у Львові і у Винниках кірівництво повністю відсутні, появляються раз на 4роки то на вибори.

  REPLY
 • Орест
  28.05.2020, 07:26

  Де були коли ремонтували дорогу в Винниках чому не зробили односаснл

  REPLY

Останні новини