ФК «Жупан» здобув перемогу з великим рахунком!

У суботу, 30 травня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках футболісти ФК «Жупан» провели свій перший після довгого карантину тренувальний поєдинок. Суперником винниківських футболістів був ФК «Леон» (Львів). Гравці ФК «Жупан» наполегливо готуються до чемпіонату області, а також беруть участь у турнірі імені Карло Мікльоша. Тому вони провели цей матч двома складами. І в

У суботу, 30 травня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках футболісти ФК «Жупан» провели свій перший після довгого карантину тренувальний поєдинок.

Суперником винниківських футболістів був ФК «Леон» (Львів).

Гравці ФК «Жупан» наполегливо готуються до чемпіонату області, а також беруть участь у турнірі імені Карло Мікльоша.

Тому вони провели цей матч двома складами. І в обидвох таймах здобули перемогу.

У першому таймі винниківські футболісти перемогли з рахунком – 2:0, а в другому мали також перевагу – 1:0.

Склад ФК «Жупан» у першому таймі: гравець на перегляді, Вергун, Молоков, Петрів, Медицький, Баран, Гутник, Куцій, Шкраба, Мартиняк,  Новак.

У другому таймі на поле в складі ФК «Жупан» виходили: гравець на перегляді, Стефанишин,  Дадак, Цимбала, Данило Левків, Ярослав Левків, Мельничук, Поломаний, Климишин, Якимович, Карчевський.

Винниківські футболісти мали в грі значну перевагу. Вже на перших хвилинах потужними ударами відзначилися Медицький і Куцій. Але рахунок було відкрито тільки на 41-ій хвилині, коли Новак із метрів 25 перекинув м‘яч через воротаря – 1:0. Через дві хвилини голкіпер  гостей знову необачно покинув свої ворота і досвідчений Новак удруге закинув м‘яч йому за комірець – 2:0!

У другому таймі господарі мали велику перевагу.

Наприкінці тайму Ярослав Левків влучив у стійку. А на останній хвилині Мельничук таки вразив ворота гостей – 3:0!

На матчі був присутній заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який завжди підтримує винниківських футболістів.