У Винниках – на вулиці Сахарова – встановлено турнікети. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Турнікети було встановлено на розі вулиць Галицької та Сахарова, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Саме на цьому проміжку вулиці діти та дорослі йдуть у школу та церкву. Там завжди людно, тому задля безпеки й було
У Винниках – на вулиці Сахарова – встановлено турнікети.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
«Турнікети було встановлено на розі вулиць Галицької та Сахарова, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Саме на цьому проміжку вулиці діти та дорослі йдуть у школу та церкву. Там завжди людно, тому задля безпеки й було встановлено турнікети. Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету».









Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *