У четвер, четвертого червня, на сесії ВМР було затверджено нового керівника ВКП «Добробут». Міське комунальне підприємство відтепер очолює Марія Полішко (на фото). Як повідомив міський голова Винник Володимир Квурт, до цього п.Марія Полішко працювала в одному з комунальних підприємств Львова й має великий досвід роботи.
У четвер, четвертого червня, на сесії ВМР було затверджено нового керівника ВКП «Добробут».
Міське комунальне підприємство відтепер очолює Марія Полішко (на фото).
Як повідомив міський голова Винник Володимир Квурт, до цього п.Марія Полішко працювала в одному з комунальних підприємств Львова й має великий досвід роботи.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *