У Винниках облаштовують місцевий парк. Про це повідомили у Винниківській міській раді. У міському парку, що навпроти ресторану «Гетьман», міське комунальне підприємство наводить лад. Зараз із допомогою потужної техніки в цьому парку викорчовують старі пеньки (а вони дуже великі) й одразу ж переробляють їх на тирсу. Згодом ця територія стане ще одним прекрасним куточком для
У Винниках облаштовують місцевий парк.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
У міському парку, що навпроти ресторану «Гетьман», міське комунальне підприємство наводить лад. Зараз із допомогою потужної техніки в цьому парку викорчовують старі пеньки (а вони дуже великі) й одразу ж переробляють їх на тирсу.
Згодом ця територія стане ще одним прекрасним куточком для відпочинку місцевих мешканців і гостей нашого міста.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *