Громадяни Вірменії викрадали на Львівщині банкомати

Громадяни Вірменії викрадали на Львівщині банкомати

П‘ятеро громадян сонячної Вірменії та один українець викрадали на території Західної України банківські термінали. Про це повідомили у прес-службі Прокуратури Львівської області. З‘ясувалося, що молодики заробляли на «легкий хліб», викрадаючи під покровом ночі банкомати. Наразі правоохоронці довели крадіжку банківського терміналу «Ощадбаку» у селищі міського типу Меденичі, що на Львівщині. Цей злочин «п‘ятірка» бандитів скоїла ще

П‘ятеро громадян сонячної Вірменії та один українець викрадали на території Західної України банківські термінали.

Про це повідомили у прес-службі Прокуратури Львівської області.

З‘ясувалося, що молодики заробляли на «легкий хліб», викрадаючи під покровом ночі банкомати.

Наразі правоохоронці довели крадіжку банківського терміналу «Ощадбаку» у селищі міського типу Меденичі, що на Львівщині. Цей злочин «п‘ятірка» бандитів скоїла ще 13 грудня (на Андрія) минулого року. Тоді бандити з допомогою транспортного засобу відірвали термінал від місця кріплення, завантажили у салон автомобіля та накивали п‘ятами. Згодом у безпечному місці, розбивши термінал, вони заволоділи грішми в сумі 133 тисячі гривень.

Правоохоронці підозрюють лиходіїв і в інших злочинах, пов‘язаних із викраденням терміналів. Також у правоохоронців є інформація, що один із викрадених терміналів лиходії розбивали в районі вулиці Тракт Глинянський у Львові.

Незабаром любителі швидкого збагачення чужим коштом отримають судовий вирок.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини