На Львівщині правоохоронці затримали рекетирів

На Львівщині правоохоронці затримали рекетирів

Нещодавно на Львівщині правоохоронці затримали давно забутих в Україні рекетирів. Видавалося б, про це старе й потворне явище у нас уже давно забули. Та, як повідомили у ГУ Нацполіції України у Львівській області,  бажаючих нажитися за чужий рахунок людей і надалі не бракує. Трьох рекетирів було затримано за вимагання 1,6 млн доларів США у власника

Нещодавно на Львівщині правоохоронці затримали давно забутих в Україні рекетирів.

Видавалося б, про це старе й потворне явище у нас уже давно забули. Та, як повідомили у ГУ Нацполіції України у Львівській області,  бажаючих нажитися за чужий рахунок людей і надалі не бракує.

Трьох рекетирів було затримано за вимагання 1,6 млн доларів США у власника готелю в місті Східниця, що на Львівщині.

З‘ясувалося, що в гості до підприємця завітало троє громадян, які повідомили, що він, мовляв, заборгував синові свого колишнього партнера у бізнесі ці кошти.

Бандити неодноразово телефонували бізнесмену, погрожували фізичною розправою. А коли вирішили завітати, так би мовити, на розмову, то були схоплені правоохоронцями. З‘ясувалося, що жити чужим коштом намагалося двоє мешканців Миколаївської області та один із Львівщини.

Бандитів заарештовано. Проти них відкрито кримінальну справу за частиною 3 статті 189 Кримінального кодексу України (вимагання).

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини