«У Кабміні ще немає рішення, чи підуть діти в школу 1 вересня», – очільниця МОН

«У Кабміні ще немає рішення, чи підуть діти в школу 1 вересня», – очільниця МОН

Рішення про те, яким чином почнеться наступний навчальний рік, уряд ще не ухвалив. Про це 23 червня розповіла «РБК-Україна» тимчасово виконуюча обов’язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій. Очільниця МОН зазначила: «На початку березня ми не були готові до такого всеукраїнського переходу на дистанційне навчання. Що буде з епідеміологічною ситуацією та чи буде друга хвиля

Рішення про те, яким чином почнеться наступний навчальний рік, уряд ще не ухвалив.

Про це 23 червня розповіла «РБК-Україна» тимчасово виконуюча обов’язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Очільниця МОН зазначила: «На початку березня ми не були готові до такого всеукраїнського переходу на дистанційне навчання. Що буде з епідеміологічною ситуацією та чи буде друга хвиля епідемії у серпні/вересні – на жаль, але ми цього зараз сказати не можемо. Такі моніторинги веде МОЗ. Але ми маємо бути більш готові до такого виклику, який був у березні».

То чи з 1 вересня діти будуть вчитися за партами в школі, чи їх залишать вдома перед гаджетами?

«Всередині Кабміну немає такого рішення, – пояснила Л. Мандзій. – Поки що адаптивний карантин продовжено до 31 липня. Як буде розвиватись епідемічна ситуація, важко судити. Безперечно, я за те, щоб діти повернулись до школи. Але щоб умови навчання у школі були безпечними. Тому зараз ми готуємося до проведення ЗНО та вступної кампанії. Наше основне завдання – це збереження здоров’я учасників освітнього процесу.

Я хочу трохи спростувати фейк. В коментарі одному з телеканалів я сказала про те, що навчання вже буде з використанням тих інструментів та технологій, які опанували вчителі. Але це не означає, що з 1 вересня ми перейдемо на дистанційне навчання. Живого спілкування ніхто не скасовував. В тому й суть школи.

До кінця червня спільно з МОЗ готуємо додаткові протоколи, які визначатимуть заходи безпеки у закладах освіти до повернення дітей з 1 вересня. Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня. Для студентів першого курсу з 17 вересня. Ми передбачили коригуюче навчання в наступному році, щоби кожен вчитель зрозумів, як опанували матеріал його учні».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини