Освячено найбільший церковний дзвін Винник

У неділю, 21 червня, у Свято-Воскресенському храмі Винник відбулося освячення нового церковного дзвону, який подарували місцеві благодійники – Йордан і Ліліана Михайлови з донькою Селіною. Чин освячення нового церковного дзвону провели багаторічний парох Свято-Воскресенського храму – митрофорний протоієрей Петро Паньків і отець Руслан Котлінський. Цей дзвін відлитий у Польщі (в майстерні Яна Фельчинського), де вже

У неділю, 21 червня, у Свято-Воскресенському храмі Винник відбулося освячення нового церковного дзвону, який подарували місцеві благодійники – Йордан і Ліліана Михайлови з донькою Селіною.

Чин освячення нового церковного дзвону провели багаторічний парох Свято-Воскресенського храму – митрофорний протоієрей Петро Паньків і отець Руслан Котлінський.

Цей дзвін відлитий у Польщі (в майстерні Яна Фельчинського), де вже понад 200 років відливають церковні дзвони.

Дзвін має найкращу якість виготовлення та ідеальний звук, згідно Віденського стандарту А1.

Художнє оформлення дзвону виконано у вигляді орнаменту з переплетених троянд та винограду – вічних символів любові та Євхаристії, єднає між собою чотири хрести, що вказують на кожну сторону світу.

Вінчає дзвін нерукотворний образ Святої Діви Марії Гваделупської.

Діва Марія Гваделупська проголошена Святою Покровителькою та Захисницею вагітних жінок і студентів.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини