“Завдяки плану, який реалізовуємо третій рік, проблема підтоплень для більшості винниківчан у минулому”, – Володимир Квурт

“Завдяки плану, який реалізовуємо третій рік, проблема підтоплень для більшості винниківчан у минулому”, – Володимир Квурт

Міський голова Винник Володимир Квурт  на сторінці у фейсбуці поділився досвідом ефективної боротьби з підтопленнями осель і садиб винниківчан. “Рельєф, відсутність інженерних мереж, недоглянуті канави, а як наслідок підтоплення навіть від найменшого дощу – це ще зовсім свіжі спогади винниківчан. І план, який ми реалізуємо вже третій рік поспіль, дає свої результати. Для більшості страхіття

Міський голова Винник Володимир Квурт  на сторінці у фейсбуці поділився досвідом ефективної боротьби з підтопленнями осель і садиб винниківчан.

“Рельєф, відсутність інженерних мереж, недоглянуті канави, а як наслідок підтоплення навіть від найменшого дощу – це ще зовсім свіжі спогади винниківчан. І план, який ми реалізуємо вже третій рік поспіль, дає свої результати. Для більшості страхіття великої води вже в минулому”,  – зазначив мер Винник.

Володимир Квурт повідомив, що у Винниках постійно проводять роботи з чистки, профілактики дощоприймачів і водовідних систем, моніторять опади, фіксують розливи, а також виправляють недоліки.

Мережу водовідвідних ровів ВМР розчистила далеко за межою Винник, а ще фахівці впровадили інженерні рішення, які розділяють ці водяні потоки на дрібніші. Крім того, облаштували водойми, які сповільнюють стрімкий потік.

За словами Володимира Квурта, все це дозволяє  мінімізувати рівень води, а отже й гарантувати спокій для наших мешканців. .

“Звісно, що не всі питання вдалося вирішити остаточно, але маю надію, що за два роки можна буде поставити якісну крапку в цих роботах. І тому я переконаний, що винниківчани взагалі не потерпатимуть від підтоплень”, – йдеться в повідомленні.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини