Приміщення першого у Винниках ресторану розібрали

Ось уже декілька років у Винниках триває інтенсивне будівництво. У ці дні проводять реконструкцію будинку за адресою: вулиця Івасюка, 2. Нещодавно там функціонував великий супермаркет «АТБ». Зараз власники закладу добудовують торгову площу. Журналісти «Винниківського Вісника» побували на будівельному майданчику, де колись був супермаркет. Зараз це приміщення вже майже розібрали (див. фото). І згадалося, що колись

Ось уже декілька років у Винниках триває інтенсивне будівництво.

У ці дні проводять реконструкцію будинку за адресою: вулиця Івасюка, 2.

Нещодавно там функціонував великий супермаркет «АТБ». Зараз власники закладу добудовують торгову площу.

Журналісти «Винниківського Вісника» побували на будівельному майданчику, де колись був супермаркет. Зараз це приміщення вже майже розібрали (див. фото).

І згадалося, що колись у цьому приміщення, зведеному майже 50 років тому, працював один із найкращих у 70-80 роки минулого століття ресторан не лише у Винниках і Львові. Він був одним із кращих за дизайном і якістю обслуговування у Львівській області. У цьому ж приміщенні працював також і бар.

Колись тут відбувалися  весілля, люди святкували дні народження, хрестини, різні ювілеї.

У ньому завжди було людно. Адже в радянський період ресторанів було вкрай мало. Наприклад, у Винниках у 60 – 80 роках функціонували переважно  буфети (так ці заклади тоді називали). І їх було дуже багато. Зараз уже важко пригадати, але, мабуть, не менше семи.

Звичайно, про якість і комфорт, а тим паче, про якийсь дизайн цих приміщень навіть і говорити не варто. Бо такий тоді був час. Тільки згодом у Винниках почали з‘являтися більш комфортні для відвідувачів заклади харчування. А серед них і вже згаданий ресторан «Винники» (саме таку назву він мав), бар «Весна», гриль-бар, дитяче кафе «Веселка».

Минули  роки. І ось приміщення першого ресторану нашого міста розібрали. Зараз, повторимось, там триває реконструкція. Натомість, у період незалежності України у  Винниках з‘явилося багато нових ресторанів. Та це зовсім інша історія. Вона вже більше для молодшого й наймолодшого покоління мешканців Винник. Вони вже звикли до комфорту та якісного обслуговування, мають великий вибір. І це дуже добре.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини