У Винниках споруджено нову вулицю. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Нову дорогу спорудили вздовж подвір‘я місцевої СЗШ №47. Ця дорога з‘єднала центральну вулицю Винник Галицьку з вул.Яворницького. Нову вулицю вже повністю забруковано та споруджено тротуар. Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету.
У Винниках споруджено нову вулицю.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
Нову дорогу спорудили вздовж подвір‘я місцевої СЗШ №47.
Ця дорога з‘єднала центральну вулицю Винник Галицьку з вул.Яворницького.
Нову вулицю вже повністю забруковано та споруджено тротуар.
Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету.









Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *