До Дня Конституції ВМР подарувала свято талановитим дітям міста та їхнім педагогам (список нагороджених)

До Дня Конституції ВМР подарувала свято талановитим дітям міста та їхнім педагогам (список нагороджених)

У неділю, 28 червня, біля пам’ятника Т.Шевченкові у Винниках відзначили День Конституції, а також День молоді. Навіть в умовах карантинних обмежень влада міста зуміла створити свято для талантів і їхніх наставників. Міський голова Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер, керівник відділу гуманітарної політики Винниківської міської ради Зоряна Корчовська нагородили кращих із кращих юних винниківчан,

У неділю, 28 червня, біля пам’ятника Т.Шевченкові у Винниках відзначили День Конституції, а також День молоді.

Навіть в умовах карантинних обмежень влада міста зуміла створити свято для талантів і їхніх наставників.

Міський голова Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер, керівник відділу гуманітарної політики Винниківської міської ради Зоряна Корчовська нагородили кращих із кращих юних винниківчан, які під час карантину активно працювали та здобували перемоги для себе і для рідного міста в онлайн-конкурсах різних рівнів.

Привітав присутніх зі святом очільник міста Володимир Квурт, який побажав молодим митцям не зупинятися на досягнутому і дочекатися того дня, коли ми будемо ствердно говорити, а всі наші друзі та недруги будуть заздрити тому, що ми є українці.

Грамоти та подарунки отримали переможці квесту, що відбувся 27 червня, переможці онлайн-конкурсів Анна-Марія Романюк, Мілана Лапко, Марта Перельот, Софія Батрух, Даміан Стрипко (Школа мистецтв), вокальний ансамбль «Веселочка», Анна Дмітрієва, Софія Масляк, Вікторія Ястремська (Будинок дитячої та юнацької творчості), Дарина Артищук (КЦ «Дозвілля»), Христина Лучишин (ансамбль «Згарда-міні»), Софія Горбань, Дарина Дацій, Ірина Свириденко (Музичний театр «Крещендо»), Діана Горін, Катерина Підлісна, Христина Леськів, Анастасія Дмитерко (Народний дім м. Винники), а також юний шахіст Маркіян Надворний (Винниківська шахова школа).

Відзначили й художніх керівників юних талантів, які зуміли налагодити творчий та педагогічний процес і належно підготувати дітей до дистанційних конкурсів.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини