Почесний громадянин Винник з нагоди Дня Конституції отримав звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України»

Почесний громадянин Винник з нагоди Дня Конституції отримав звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України»

З нагоди Дня Конституції президент присвоїв почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України» Почесному громадянину Винник, президенту благодійного фонду та Академії боксу Андрію Котельнику. Про це йдеться в Указі президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» від 27 червня 2020 року. Відповідно до Указу за значний особистий внесок

З нагоди Дня Конституції президент присвоїв почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України» Почесному громадянину Винник, президенту благодійного фонду та Академії боксу Андрію Котельнику.

Про це йдеться в Указі президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» від 27 червня 2020 року.

Відповідно до Указу за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю  ордени отримали 75 осіб, а почесні звання – 127.

Нагадаємо, срібного призера Олімпійських ігор 2000 року, багаторазового чемпіона України з боксу, чемпіона світу в першій півсередній ваговій категорії WBA Андрія Котельника відзначено званням «Почесний громадянин Винник» рішенням сесії Винниківської міської ради 23 серпня 2019 року.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини