Винниківська міська рада привітала українських воїнів-захисників із Днем Конституції України

У вівторок, 30 червня, міський голова Винник Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер, працівниця ВМР Галина Хомин привітали воїнів, які проходять військову службу у місцевій частині, з Днем Конституції України та з поверненням після виконання завдання у зоні АТО. Володимир Квурт повідомив героям-захисникам України про те, що рішенням депутатів ВМР вулиці, на якій розташована

У вівторок, 30 червня, міський голова Винник Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер, працівниця ВМР Галина Хомин привітали воїнів, які проходять військову службу у місцевій частині, з Днем Конституції України та з поверненням після виконання завдання у зоні АТО.

Володимир Квурт повідомив героям-захисникам України про те, що рішенням депутатів ВМР вулиці, на якій розташована їхня в/ч, присвоєно ім‘я Героя України Сергія Кульчицького.

Міський голова Володимир Квурт також відзначив подарунками найкращих військовослужбовців місцевої частини та подякував їм за їхній безмежний героїзм і самопожертву у питанні захисту України від російського агресора.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини