Поборола смерть: жінка з Винник з Covid-19 вижила після довготривалого перебування на апараті ШВЛ

Поборола смерть: жінка з Винник з Covid-19 вижила після довготривалого перебування на апараті ШВЛ

Кажуть, що шанси на життя дорівнювали нулю. 47 днів жінка (прізвище не називаємо з етичних міркувань) була в реанімації з коронавірусною інфекцією, з них 33 доби – на апараті штучної вентиляції легень. Але 51-річна жінка вижила. Завдяки лікарям і молитві. Коронавірусну інфекцію підхопила у мами, яка живе на Франківщині. Спочатку захворіла мама, потім виниківчанка і

Кажуть, що шанси на життя дорівнювали нулю. 47 днів жінка (прізвище не називаємо з етичних міркувань) була в реанімації з коронавірусною інфекцією, з них 33 доби – на апараті штучної вентиляції легень.

Але 51-річна жінка вижила. Завдяки лікарям і молитві.

Коронавірусну інфекцію підхопила у мами, яка живе на Франківщині. Спочатку захворіла мама, потім виниківчанка і її чоловік. Чоловік втратив смак і нюх, а в дружини справи були гірші – її госпіталізували в Львівську обласну інфекційну лікарню ще 28 квітня. З того часу тривала її боротьба за життя.

У жінки була пневмонія, яка важко піддавалася лікуванню. На п’ятий  день хвору перевели в реанімацію, а через два дні – тубувати й під’єднали до ШВЛ, враховуючи розвиток легеневої недостатності.

Стан пацієнтки наближався до критичного. Лікарям вдалося стабілізувати хвору і на 33-тій день від’єднали від апарату ШВЛ. 10 червня вона почала дихати самостійно.

Це справжнє диво, бо таких випадків одиниці. Коли є важке ураження легень, не завжди вдається врятувати пацієнтів.

Перебіг хвороби залежить і від самого організму людини, і від догляду під час штучної вентиляції легень, адже пацієнт лежить нерухомо і знаходиться під повною опікою медпрацівників. У випадку з мешканкою Винник маємо позитивний ефект лікування. Хоча жінка перебувала на апараті ШВЛ найдовше з усіх пацієнтів обласної інфекційної лікарні.

Після реанімації хвору продовжували лікувати у відділенні інтенсивної терапії, щоб спостерігати за пацієнткою.

Наприкінці червня мешканку Винник виписали з лікарні.

За нашою інформацією, вона трохи ходить, часом для полегшення дихання бере кисневу маску, але реабілітація відбувається в домашніх умовах. Жінку мотивує до життя родина, а також те, що незабаром має народжувати її донька.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини