У с. Дмитровичі відкрили виставку до Дня фотографа

У с. Дмитровичі відкрили виставку до Дня фотографа

У с. Дмитровичі, що поблизу Винник, у День святих Верховних апостолів Петра і Павла, а також День фотографа і День святої Вероніки – покровительки фотографії щороку збираються фотографи з різних куточків України, щоб вшанувати пам’ять про свого колегу, корінного дмитровичанина Павла Дроб’яка. Цього року через карантинні обмеження фотозібрання не відбулося. Але традиційну виставку організували на

У с. Дмитровичі, що поблизу Винник, у День святих Верховних апостолів Петра і Павла, а також День фотографа і День святої Вероніки – покровительки фотографії щороку збираються фотографи з різних куточків України, щоб вшанувати пам’ять про свого колегу, корінного дмитровичанина Павла Дроб’яка.

Цього року через карантинні обмеження фотозібрання не відбулося. Але традиційну виставку організували на основі матеріалу, який зазнимкували в 2019. Є серед робіт і світлини винниківчанина Ігоря Букая.

«Учасники минулорічного пленеру не могли зібратися у Дмитровичах, але надіслали фотографії, щоб дмитровичани не так відчували їхню відсутність. Усі охочі можуть відвідати виставку у бібліотеці», – розповіла завідувач бібліотеки Галина Шапайко.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини